Spread the love

אודות טל ציקורל

טל ציקורל שילב את הניסיון הקודם שלו עם BMW Performance Parts עם הידע החדש שלו על רכבי טסלה כדי להתחיל כוונון EV. כריס עזב במהרה את טסלה כדי להמשיך עם EV Tuning במשרה מלאה. הוא נתקל בריצ’ באירוע רכב חשמלי והתנצל על כך שלא מכר לו חלקים בטסלה. שניהם דיברו על המיזמים העסקיים החדשים שלהם וכיצד היה הגיוני לשתף פעולה. התוצר של השיחות הללו הוא מה שאנו מכירים כעת כמוסך החשמלי.

טל ציקורל

בואו להכיר את המייסד שלנו

טל ציקורל הוא מנהל התפעול של המוסך המחושמל. תחומי האחריות שלו כוללים תזמון עבודה למוסך, ייעוץ שירות, טיפול במלאי חלקים ואביזרים, עבודה עם קשרי ספקים חיצוניים ופיתוח עסקי.

טל ציקורל היה טכנאי תחת צ’אד הרנצ’ין ב-BMW של פיבודי. הוא עזב לטפל באביו החולה והחל קריירה עם BMW Performance Parts בטרנר מוטורספורט. בסופו של דבר הוא חזר להיות טכנאי והתחיל בטסלה בווטרטאון.

לאחר כ-8 חודשים, הוא סוף סוף שכנע את צ’אד לבוא לעבוד גם בטסלה. טל ציקורל עבר לניהול מחלקת החלקים. הוא זה שאמר לריץ’ בנואה, “מצטער, אני לא יכול למכור לך סוללה למכונית שלך.”

מטרת החברה שלנו

לנסיעות בכבישים למרחקים ארוכים יותר, תוכל להשתמש גם ביחידות הטעינה המהירה הזמינות בתחנות דלק רבות, מרכזי קניות וחניונים. אלה הופכים יותר ויותר זמינים מה שהופך את זה אפילו יותר נוח לטעון את המכונית החשמלית תוך כדי תנועה. עלות השימוש בנקודות טעינה חשמליות תמיד תהיה משתלמת יותר מאשר מילוי רכב רגיל עם מנוע בנזין או דיזל.

הזמן שיכול לקחת לטעינת סוללה יכול להיות החל מ-30 דקות עד 12 שעות, אך הדבר תלוי במהירות נקודת הטעינה שבה נעשה שימוש ובגודל סוללת ה-EV הקיימת. מדריך טיפוסי הוא שניתן להגיע לטווח של 100 מיילים בטעינה של 40 דקות באמצעות מטען מהיר של 50kW.

כמדריך, זמן הטעינה הממוצע מריק למלא עם נקודת טעינה של 7kW ייקח כ-8 שעות עבור סוללה של 60kW.

החזון שלנו

סוללות הן נקודת הדיבור העיקרית של רוכשי רכבי EV, שכן יש לטעון אותם כל הזמן. יש כמה דרכים לטעון את הרכב שלך; אתה יכול להשתמש במטען ביתי רגיל (120 V), במטען ביתי משודרג (240 V) או להטעין אותו באחת מהנקודות השונות בשטחים ציבוריים כמו חניונים.
נקודת הטעינה הביתית לרכב חשמלי מותקנת בקלות על הקיר. זה כולל כבל טעינה מתחבר או שקע שבו מחובר כבל טעינה נייד. זוהי אפשרות טעינה המועדפת על בעלי רכבי EV כי היא מהירה יותר וכוללת תכונות בטיחות מובנות.

ישנם תמריצים ממשלתיים להתקנת נקודות טעינה ביתיות וערכים אלו משתנים ממדינה למדינה. לאחר התקנת נקודות הטעינה הללו אתה משלם רק עבור החשמל שישתמש בו לטעינת הרכב. נקודות הטעינה הביתיות הללו מותקנות בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע.

"כבעל רכב חדש אני מאוד מקפיד על מי שנוגע במכונית שלי. רוב הטכנאים כאן הם טכנאים לשעבר של טסלה אז אתה בהחלט יכול לסמוך עליהם עם המכונית שלך! יחזור לעוד אופנים!"

שרה קליין

"ממליץ בחום על מוסך חשמלי עבור כל דגמי טסלה. לטכנאים אכפת למעשה להפיץ ידע על בעיות ברכב שלך במקום להתייחס אליך כמספר."

משה כהן

"כל כך אסיר תודה על חנות איכותית לשירות ולשדרוג P85+ שלי 2013. התקשורת עדיפה על כל חנות תיקון רכב אחרת שהשתמשתי בה. בעל ידע רב בטכנולוגיה כל כך חדשה. אני חולק את זה עם כמעט כל בעל טסלה שאני פוגש."

דור פז

צרו איתנו קשר

הכתובת שלנו:

השרון 14, כפר סבא
ישראל