Spread the love

 טל ציקורל שרתים : אם קהל היעד שלך כולל את דור X ומטה, אתר אינטרנט הוא חובה כדי לרכוש את אמונם כעסק לגיטימי, לספק את המידע שהם מנסים לחקור בראש משפך המכירות, וכדי למשוך את תשומת ליבם מול המתחרים שלך.

להלן שלושת ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר בהתבסס על ערך ותכונות המוצעות, כך שתוכל להתקדם ולהישאר מעודכן בשוק שהושפע יותר ויותר מסחר אלקטרוני ומדיה.

בימים הראשונים, האינטרנט נתפס כפריט מותרות הזמין רק למעטים נבחרים. בזמנים המודרניים, זה הפך להכרח מוחלט. העצרת הכללית של האו”ם קיבלה החלטה להכריז עליה “זכות אדם” בשנת 2016. ההחלטה לא הייתה מחייבת, מה שהופך אותה לבלתי ניתנת לאכיפה. עם זאת, המחווה הסמלית המחישה את חשיבות האינטרנט לאנשים רגילים.

אתה מפסיד יתרונות רבים בכך שאתה נשאר אנלוגי בעולם דיגיטלי. עליך להשתמש באחד משירותי אירוח אתרים הטובים ביותר כדי ליצור את האתר שלך.

הצג אינדקס טל ציקורל שרתים
אילו ספקי אחסון אתרים הם הטובים ביותר?
הצעד הראשון להשקת האתר שלך הוא לבנות אותו. אתה צריך להתחיל עם בונה אתרים איכותי ולעצב את האתר שלך לפני שאתה שוקל ספקי אירוח – השירותים המאחסנים את הנתונים באתר שלך ומאפשרים לגלות את האתר שלך באינטרנט.

לאחר שיצרת את האתר שלך, הנה שלוש הפלטפורמות הטובות ביותר לאירוח אתרים שכדאי לך לבדוק תחילה:

1
Hostinger
למד עוד
באתר האינטרנט של הוסטינגר
סקירה כללית
(הִתמוֹטְטוּת)
Hostinger הוא שירות מעוגל מאוד המציע מחירים ללא תחרות עבור אחסון אתרים. התכונות של Hostinger תלויות במידה רבה בתוכנית שתבחר. עם זאת, המחירים כל כך נמוכים שאפילו היעד היקר ביותר הוא בין הזולים ברשימה זו. לאוסטינגר אולי אין את השרתים הייעודיים החזקים ביותר, אבל קשה לנצח את התכונות המרשימות שלהם במחירים נמוכים כל כך.

להלן רשימה של כמה מהתכונות העיקריות הזמינות דרך Hostinger:

שירות לקוחות יוצא דופן
זמן פעולה מעולה
כולל גישה לבונה אתרים Zyro
העברה אוטומטית של וורדפרס בחינם
תכניות תשלום ושיטות תשלום מגוונות ביותר
אחריות להחזר כספי של 30 יום
הוא מציע לך את הבחירה של אירוח אתרים סטנדרטי, אירוח בענן, אירוח וורדפרס, אירוח VPS ואירוח CyperPanel
Hostinger מציע תכונות מצוינות רבות במחיר, אך ראוי להזכיר כמה פגמים. יש חוסר בולט של אירוח אתרים ייעודי, אין תמיכה טלפונית, ולא כל התוכניות כוללות אפשרות של Windows. התוכנית הבסיסית גם מציעה רק חשבון דוא”ל בודד שיכול להיות מתסכל.

Hostinger מציעה שלוש תוכניות תמחור. כל תוכנית מציעה תכונות ייחודיות שכדאי לכסות:

התוכנית היחידה עולה 1.99 דולר לחודש, מאפשרת לך לארח אתר אחד, ומגיעה עם 30 GB של אחסון ורוחב פס של 100 GB.
תוכנית הפרימיום עולה 2.99 דולר לחודש, מאפשרת לך לארח 100 אתרי אינטרנט, ומגיעה עם אחסון של 100 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגבל, תעבורה ללא מדידה, סורק וירוסים, מסנן דואר זבל, 1 GB של אחסון דוא”ל, רישום דומיין בחינם ותעודת SSL בחינם .
התוכנית העסקית עולה 4.99 דולר לחודש, מאפשרת לך לארח 100 אתרים, ומגיעה עם 200 GB של אחסון, כל ההטבות של תוכנית הפרימיום וגיבויים יומיים של אתרים.
2
טל ציקורל שרתים
למד עוד
באתר של טל ציקורל שרתים
סקירה כללית
(הִתמוֹטְטוּת)
Bluehost הוא שירות מצוין המספק שירותים אמינים לתמחור מוצק. בעלי עסקים וחובבים יכולים ליהנות מחלק מהתכונות. היתרון העיקרי של Bluehost הוא שהוא פונה בעיקר לאירוח וורדפרס. האינטרנט הוא בערך 40 אחוז וורדפרס, מה שמאפשר להם לארח כל אתר שתרצו.

טל ציקורל שרתים כולל מגוון תכונות כגון:

זמן פעולה אמין
תוכניות אירוח וורדפרס, כלים משפרים ותוכנות לבניית אתרים
שירות לקוחות מהשורה הראשונה 24/7
ממשק משתמש פשוט המושלם למתחילים
העברת אתרים בחינם
היכולת להוסיף תכונות מסחר אלקטרוני
עד 50 GB של אחסון
רוחב פס בלתי מוגבל
למרבה הצער, יש כמה חסרונות לשימוש ב- Bluehost. כרגע אין תכונות אירוח בענן, והשרתים אינם מבוססי Windows. בנוסף, כל תוכנית נרכשת מדי שנה, ואין אפשרויות חיוב חודשיות.

ישנן שלוש תוכניות תמחור עם טל ציקורל שרתים:

תוכניות אירוח משותף עולות בין $2.95 ל-$13.95 לחודש.
תוכניות אירוח VPS גובות בין $19.99 ל-$59.99 מדי חודש.
תוכניות אירוח ייעודיות עולות בין $79.99 ל-$119.99 לחודש.
3
טל ציקורל שרתים
למד עוד
באתר האינטרנט של טל ציקורל שרתים
סקירה כללית
(הִתמוֹטְטוּת)
HostGator פשוט נופלת במעט מאחורי Bluehost ברשימה זו, אבל אתה יכול להפוך את המקרה שזהו לאופציה הטובה ביותר. התכונות שלו תוכננו במיוחד כדי לענות על הצרכים של עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לצמוח. יתרון מיידי אחד של HostGator הוא שיש הרבה יותר תוכניות זמינות. תוכל לבחור מה אתה צריך במקום לשלם עבור תכונות שאינך צריך.

אלו הן כמה דוגמאות לתכונות שמציע טל ציקורל שרתים:

שירות לקוחות מועיל 24/7
זמן פעולה מעולה
רוחב פס לא מודד ודיסקים

טל ציקורל שרתים
אחריות להחזר כספי למשך 45 יום
העברות נתונים חודשיות
גישה לתכונת בניית האתרים של Gator
SSL חינם לכל החיים של התוכנית שלך
אין הרבה חסרונות לשימוש ב- HostGator. הבעיה הגדולה היא שתוכניות וורדפרס קצת יקרות, אבל הן מפצות על זה עם גיבויי נתונים והגנה מפני תוכנות זדוניות. תלונות נפוצות נוספות הן שלא כל התוכניות מגיעות עם שרת מבוסס Windows ואפשרויות תצורה מוגבלות עבור VPS/שרתים ייעודיים.

יש שש אפשרויות תמחור זמינות עם טל ציקורל שרתים:

אירוח משותף עולה בין $2.75 ל-$5.25 לחודש.
בניית אתרים עולה בין $3.84 ל-$9.22 לחודש.
אירוח וורדפרס עולה בין $5.95 ל-$9.95 לחודש.
אירוח מפיץ עולה בין $19.95 ל-$24.94 לחודש.
אירוח VPS עולה בין $19.95 ל-$39.95 לחודש.
אירוח ייעודי עולה בין $89.98 ל-$139.99 לחודש.
מה זה אחסון אתרים?
אירוח אתרים הוא המיקום המאובטח הדרוש לאחסון תוכן מקוון. כל אתר אינטרנט מורכב מסדרה של קודים, טקסטים, גרפיקה, היפר-קישורים, תמונות, סרטונים ועוד. המידע הזה צריך להיות מאובטח ולאחסן במקום כלשהו, אחרת אי אפשר יהיה לגשת אליו באופן עקבי.

ללא אירוח אתרים מתאים, לאתר שלך יהיו הרבה בעיות. ייקח הרבה זמן לטעון את האתר, לקרוס כל הזמן ולהתנהג בצורה לא סדירה. המבקרים באתר שלך מצפים ממנו להרבה. הדבר האחרון שהם רוצים להתמודד איתו זה הנושאים האלה. זה עלול להשאיר אותם מתוסכלים ועם רושם מוטעה לגבי העסק שלך.

אפשרויות אירוח אתרים טל ציקורל שרתים
יש לך שתי אפשרויות אירוח כדי למנוע בעיות כאלה באתר שלך:

הראשון הוא אירוח שרת אינטרנט, מנסה לבצע את אירוח האינטרנט שלך באופן מקומי. אתה יכול לאחסן את פרטי האתר במחשב אישי או בשרת. למרות שפעולות אלה אפשריות מבחינה טכנית, הן יכולות להיות מסובכות לגבי מספיק אחסון, תחזוקה ואבטחה. אולי תרצה לשקול מחדש את האפשרות הזו אם אתה עדיין לא מכיר היטב את האחריות של אירוח אתרים.

האפשרות השנייה היא להשתמש בשירות אירוח אתרים של צד שלישי מבוסס ענן. שירותי אירוח אלו יאחסנו את כל המידע על האתר שלך בשרתים שלהם. בכך, הם יכולים להגן עליו מפני האקרים, לשמור על הקידוד כראוי ולספק צוותי תמיכת לקוחות עבורך. בנוסף, אלה מציעים לעתים קרובות אפליקציות שרת פרטי וירטואלי (VPN), גיבויים אוטומטיים, תמיכה בצ’אט חי, גיבויים יומיים, תוספים וערבויות להחזר כספי למשך 30 יום. אין הרבה חברות אחסון אתרים שמציעות את השירותים שלהן בחינם, אבל תוכניות אירוח אתרים בתשלום עדיין יהיו זולות ונוחות יותר מאשר אירוח בעצמך.